Všetky články

Toto ťa prekvapí! Kto niekedy absolvoval kurz v štýle "Ako správne predávať", ten ovláda aj základy "balenia"! Ako to? Aj flirt je totiž predaj! A ty si tovar! Zhrnieme si teraz v niekoľkých bodoch pravidlá "predaja samého seba"...

Muži často robia jednu osudovú chybu: zamilujú sa do nesprávnej ženy. Taký prešľap môže končiť iba nešťastne: bitkou, v minulosti duelom na život a na smrť, samovraždou, úkladnou vraždou... V prípade očarujúcej ženy, o ktorej bude reč, malo prísť o život až ŠESŤ mužov!

Jednoznačný muži sú nuda. Vysielať voči žene zmiešané signály je veľmi dôležité. Pokiaľ jej hneď ukážeš, že si zabuchnutý, môže rýchlo stratiť záujem - pretože už vie, že ťa môže mať! Neznamená to, že sa máš stále tváriť ako Pán Nedostupný, naopak, tým ju môžeš odstrašiť. Treba nájsť vhodnú rovnováhu medzi flirtom a hraným odmietaním.

Už dlho sa ti páči krásna žena, no máš strach ju osloviť? Netušíš, čo povedať? Bojíš sa, že ťa odmietne? Že sa ti vysmeje? Že nie si pre ňu dosť dobrý? Mi ti poradíme, ako na to!

Existuje niekoľko výrazov a fráz, ktoré by si NIKDY a za žiadnych okolností nemal žene povedať po sexe. Vybrali sme tie najhoršie z najhorších :)

Ženy možno nie sú jednoduché stvorenia, a my muži ich nikdy celkom nepochopíme. Za to však existuje niekoľko základných pilierov, ktorých sa môžeme pridržiavať, aby naše vzťahy boli šťastné a obojstranne prínosné...

Ahoj! V nasledovnom článku objavíš 7 tajných, overených techník zvádzania/balenia žien! Predtým, než ich uvedieš do praxe, je vhodné najprv absolvovať seminár "Základný výcvik", ktorý sa bude konať v rôznych slovenských mestách. Bližší program nájdeš na viacnezkamosi.sk už čoskoro.

Na seminároch, ktoré pre vás pripravujeme, bude aj praktická časť: cvičenia na "balenie" žien. K tomu poslúži aj pomôcka, ktorú si možete stiahnuť nižšie.

Ženu poteší každá maličkosť. A keďže veľkú časť dňa trávime na mobiloch a počítačoch, pripravili sme pre teba sadu originálnych elektronických pohľadníc!

Muži často zanedbávajú jednu dôležitú vec: svoju prezentáciu na sociálnych sieťach. Nie je totiž jedno, aké selfie si vyložíš - žena dokáže z neho o tebe vyčítať veľa vecí!

Párty je zdroj stretnutí, nadväzovaní známostí a nových vzťahov. Nemusí to byť pre teba stresujúce - stačí sa držať niekoľkých základných rád. Pozri infografiku (klikni na obrázok pre zväčšenie).

Akoby nestačilo, že človek sa musí od rána do večera vyhýbať zákerným výpadom cudzích osôb, ešte ho z času na čas musí zasiahnuť priamo do srdca aj niekto blízky...