Staň sa chlapom, po akom ženy túžia!

22.07.2020

Bože dobrý, ako len nemôžem vystáť motivačnú literatúru!

Chce sa napakovať na vašich slabostiach a neistotách, zneužíva, že si nedôverujete, nuž vám "ponúka cestu", akoby priateľsky podávanú ruku, hoci v skutočnosti ide čisto len o autorov a vydavateľov osobný zisk. 

Nepoznám nič falošnejšie, azda s výnimkou "výhodných" bankových pôžičiek a parlamentných vystúpení niektorých politikov.

Spomedzi motivačných kníh sú najnevkusnejšie tie, čo bez ostychu sľubujú čitateľovi skvalitnenie vzťahovej sféry. Ľahšie nadväzovanie známostí. Kvalitnejší sex s mimozemšťanmi. Však viete. Určite tiež poznáte marketingové slogany typu:

Chcete byť schopnejší, sebavedomejší, príťažlivejší, otvorenejší?

Chcete zamakať na sebe, svojej charizme a komunikačných schopnostiach?

Túžite stretnúť ženu/muža svojich snov a nadviazať s ňou/ním plnohodnotný vzťah?

Potom jednoducho MUSÍTE MAŤ túto knihu!

Fičúri (hovoria si aj "mentori") vám nasľubujú vám hory doly, použijú všetky možné chytrácke marketingové metódy a vedia to celé zaonačiť tak, že nakoniec máte dojem, akoby ste za svoje peniaze dostali adekvátnu protihodnotu (navyše, ako bonus získate "appku na balenie" a jeden webový seminár zdarma! HURÁ!!!!); teda že ste NAOZAJ ATRAKTÍVNEJŠÍ v očiach druhých ľudí. 

Čo nie je vylúčené, ale...

Ste to ešte vôbec VY?

Nikoho nenútim zdieľať cudzí svetonázor, ale pokiaľ ide o mňa, radšej budem stokrát týpkom s ošúchanými Najkami, než fejkovým navoňavkovaným "Pánom Božským" s utiahnutou kravatou a pohárom šampusu v ruke.


AKO TEDA "BALIŤ" BABY?

Túžba ľudí po KRAVINÁCH nepozná hraníc. Najlepšie sa predávajú práve tie najväčšie KRAVINY. 

To ale projekt VIAC NEŽ KAMOŠI byť nechce.  

Naším cieľom je ukázať ti DVERE, ktorými keď prejdeš, začneš vnímať seba, ženy, vzťahy a balenie ináč, ako doposiaľ. Na druhej strane tých dverí sa ukrýva svet plný dobrodružstiev - svet zábavy, voľného randenia a lepších vzťahov s opačným pohlavím. 

Od prvej chvíle, ako sme s Daniellou začali dávať dokopy tento projekt, sme si to ujasnili: VÝSLEDKY musia hovoriť za nás. Žiaden bullshit, žiadne oblbováky. Ideme chlapom POMÁHAŤ. 

Nemáme "umenie zvádzania" naučené z kníh.

Nemáme ústa plné marketingových fráz.

Nebudeme vás "oblbovať". 

Sme autentická dvojica, ktorá si v živote prešla mnohými vzletmi aj pádmi: máme za sebou aj vážne vzťahy (sám som bol 15 rokov ženatý) aj nezáväzné flirty. 

A so skúsenosťami, ktoré sme nabrali, sa chceme podeliť aj s vami. 

Mark E. Pocha