7 techník zvádzania

31.07.2020
Ahoj! V nasledovnom článku objavíš 7 tajných, overených techník zvádzania/balenia žien! Predtým, než ich uvedieš do praxe, je vhodné najprv absolvovať seminár "Základný výcvik", ktorý sa bude konať v rôznych slovenských mestách. Bližší program nájdeš na viacnezkamosi.sk už čoskoro.

"Balenie" ide niekomu prirodzene, a niekto sa ho potrebuje naučiť. Je to ako s remeslami - môžeš mať prirodzený talent na ručné práce, alebo ho môžeš postupne rozvíjať od nuly. Kde je vôľa, tam je cesta!

Každá nižšie uvedená "baličská" technika si vyžaduje nácvik a prax, na to nezabúdaj - nepôjde to všetko naraz od prvého dňa! Ideálne je vytlačiť si "Rozvrh balenia" zo stránok www.viacnezkamosi.sk a zapisovať si postupné pokroky.

Tiež mysli na to, že keď sa do teba niektorá z žien zamiluje, nemal by si raniť jej city. Zvádzanie je pekná hra, kde je dovolené skoro všetko - pokiaľ je to legálne a etické.

Zdôrazňujeme: Legálne A etické.

A teraz už si užívaj hru zvádzania, skúšaj 7 techník každý deň, a výsledky by sa mali dostať v skorej dobe! 

1. Postupná eskalácia

Ženy nie sú priame bytosti ako my, muži. Nemôžeš na ne ísť frontálny útokom - všetko pokazíš (pokiaľ si teda nie je stopercentne istá, že ťa chce, ale tým si zasa nemôžeš byť istý TY). 

Takže to vzrušenie a erotické napätie medzi vami treba stupňovať POSTUPNE. Používaj techniku "fingovaný letmý dotyk", a v priebehu celého zvádzania zvyšuj (eskaluj) napätie - v takej miere, aby to žene bolo príjemné! Inak ti zuteká. 

2. Šarm namiesto flirtu

Skúšať pri zvádzaní "flirtovacie" techniky je väčšinou strata času. Ženy sú inteligentné, prekuknú ťa. Naučené bonmoty, vtipné hlášky, to všetko je pre ženu jasný a čitateľný signál, že ju "balíš". Musíš byť viac rafinovaný, čo v tomto prípade znamená: neflirtuj! Proste len buď príjemný spoločník a šarmantný muž. 

Ako sa takým stať? Dozvieš sa na seminároch, ktoré pre teba pripravujeme

3. Trochu lepší než naozaj 

Niektorí majstri zvádzania radia: Vyfarbi sa v takom svetle, v akom ťa žena chce vidieť! S týmto nemôžeme úplne súhlasiť - ak sa budeš tváriť niekým, kým nie si, možno to chvíľu dokážeš hrať, lenže nakoniec bude každá pretvárka odhalená. Pokiaľ si geek, nemôžeš ju presviedčať, že miluješ obleky a kravaty alebo že tvoj život je šport. Áno, jasné, chceme sa javiť čo najlepší, to je logické - ale netreba to hnať za únosnú hranicu. 

Inými slovami: "predaj sa", ale PRAVDOU!

4. Vyvolanie protichodných emócií 

Ženy milujú komplimenty. Otázkou je V AKEJ FORME ich podáš. Krásna žena vie, že je krásna, netreba jej to stále zdôrazňovať. Tým by si jej iba nahral a posilnil jej sebavedomie. Keď lichotiť, tak spôsobom, ktorý je hravý. Napríklad jej pochváľ vlasy (môžeš sa ich aj skúsiť dotknúť: to je tá postupná eskalácia z bodu 1.), ale vzápätí povedz niečo v zmysle, že umyté by jej pristali viac. Takto vyvoláš protichodné emócie, a budeš pre ňu znovu o čosi zaujímavejší, zábavnejší a záhadnejší.

5. Prejavy empatie

Ženy sú citlivé stvorenia, aj keď sa dokážu tváriť voči nám chladne (to poznáš, však ;)

Preto im treba dať najavo, že im ROZUMIEME, a čo je dôležitejšie - že s nimi CÍTIME. Treba ukázať, že nie si typ, ktorý "balí" ženu iba preto, aby ju "pretiahol"! Dokáž jej, že si slušný človek, hodnotná ľudská bytosť, ktorá sa dokáže vcítiť do druhého človeka! To ocení viac, než akýkoľvek kompliment alebo otrepanú hlášku.

6. Pocit výnimočnosti 

Každá žena, aj tá krásna, ocení, keď sa bude pri tebe cítiť výnimočná. Samozrejme, nesmieť to preháňať a "pchať sa jej do zadku". Veľmi rýchlo vycíti, že na ňu skúšaš fígle! Pocit výnimočnosti si musí "zaslúžiť". Až potom, keď s ňou budeš viesť dlhší rozhovor, a keď spoznáš jej zaujímavé stránky, môžeš jednu alebo dve vyzdvihnúť. Hlavne pritom z nej nepadni na zadok! To by určite neocenila, keby videla, že ju uctievaš ako bohyňu. Žena potrebuje CHLAPA, nie fanatického uctievača. 

7. Vyvolanie žiarlivosti

Vyvolanie žiarlivosti je pokročilá a riskantná technika zvádzania. Riskantná preto, že ak sa preženie zdravá miera, žena sa môže uraziť a potom ju dostaneš do správneho rozpoloženia už len veľmi ťažko. 

Podstatou tejto techniky je oživiť rozhovor/rande/zvádzanie v momente, keď sa zdá, že žena má navrch - že neuznáva tvoju hodnotu ako chlapa a cíti sa nadradená. Vtedy môžeš "pracovať s okolím" a zľahka zaflirtovať s inou ženou. Napríklad čašníčka, ktorá vás obsluhuje v kaviarni, je vhodný kandidát. Pochváľ jej nechty a milo sa na ňu usmej, pritom sleduj, ako sa zatvári tvoja spoločníčka. V ideálnom prípade by sa u nej mala objaviť žiarlivosť (súťaživosť medzi ženami je silný činiteľ) a mohla by sa tebe a tvojmu dvoreniu viac otvoriť.