5 krokov k RANDE!

10.10.2020

Toto ťa prekvapí! Kto niekedy absolvoval kurz v štýle "Ako správne predávať", ten ovláda aj základy "balenia"! Ako to? Aj flirt je totiž predaj! A ty si tovar! Zhrnieme si teraz v niekoľkých bodoch pravidlá "predaja samého seba"...

Keďže vonku zúri pandémia, náhodné stretnutia v uliciach, baroch, diskotékach a na športoviskách sa stali takmer nemožnými. Zoznamovať sa však dá aj naďalej - stačí sa presunúť do online priestoru!

V nasledovných bodoch ti prezradíme, ako sa stať pre ženu sympatickým veľmi rýchlo a účinne. 

Samozrejme, textové správy si vyžadujú trochu iný prístup než komunikácia tvárou tvár, ale princípy sú v zásade tie isté - akurát sa odporúča písať čo najkratšie vety.

Ak teda chceš zvýšiť svoje šance na online zoznamke, skús sa držať týchto krokov:

1. Slušne pozdraviť ("Ahoj Zuzka/Mirka/Majka...)

2. Podať "symbolickú kvetinku" - pochváliť dotyčnú slečnu za niečo, čo ti je na nej sympatické: úsmev, pohľad, výraz, štýl obliekania... POZOR: Buď úprimný a nevymýšľaj si, ženy prekuknú lži veľmi ľahko!

3. Položiť otázku (prejaviť zvedavosť voči druhej osobe): Nepýtaj sa však hneď na nudné veci ako práca, deti, vzdelanie... Skús na to ísť "okľukou" - cez koníčky! Zisti, čo má rada, hľadaj niečo, čo máte spoločné!

4. Nadviazať "spojenie": Keď vieš, čo máte spoločné, drž sa toho a rozvíjaj to! Pridaj trochu humoru a buď sebavedomý a cieľavedomý.

5. Urobiť "obchodný" návrh (pozvať ju na rande). Keď už je medzi vami príjemná atmosféra, ako by ste sa vlastne už istú dobu poznali, môžeš jej spraviť návrh pokračovať v debate naživo, niekde pri voňavej káve... Ak si bol v každom bode šikovný, pôjde s tebou von. A keby ťa aj na prvý raz odmietla - stále to môžeš o niekoľko dní skúsiť znovu ;)

Veľa šťastia na Badoo, Tindri, a ďalších zoznamkách či sociálnych sieťach!